Konteyner Taşımacılık

YETENEKLERİMİZ

Unikar sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir.

Konteyner Taşımacılığı
Unikar, yurtdışından Türkiye limanlarına konteyner ile gelen ithal yükleri ile Türkiye’nin her yerinden ihracatçı firmaların fabrika liman arasındaki konteyner taşımalarını profesyonel bir biçimde Unikar, güvencesi altında gerçekleştirmektedir.

Denizyolu Taşımacılığı

Unikar, başta Uzakdoğu, Avrupa, Afrika, Amerika olmak üzere bir çok noktadan karşılıklı konteyner taşımacılığı yapmaktadır. Her adımımızı gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için atıyoruz.

- SOC (Shippers Own) Konteyner Taşımacılığı - Ağır ve Gabari Dışı Yük Taşımacılığı - Operasyon Planlama ve Simülasyon - Yükleme Lashing Hizmetleri - Kiralık Open-top Yük Konteynerleri tedariki - Blok Tren Konteyner Servisi - Yükleme Sahası Terminal Hizmetleri

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Uluslararası standartlarda hizmet verebilmek için gerekli altyapıyı oluşturarak çalışmalarımızı modernize etmek ve hizmette kaliteyi standartlaştırmak. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmaları planlamak, sürekliliğini sağlamak ve müşteri mülkiyetini sorumlu olduğumuz süre içinde korumak amacıyla gereken önlemleri almak, sorumluluk bilinciyle, etkin iletişim içinde ekip olarak çalışan ve teknolojik destekten faydalanan personel yetiştirmek için eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına önem vermek. Hedeflerimize ulaşma yolunda planlı bir strateji ile sağlam adımlarla ilerlerken kaynaklarımızı etkin ve verimli şekilde kullanmak.

Unikar çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.
Unikar sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.