Karayolu Lojistik

YETENEKLERİMİZ

Unikar sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir.

Yaygın acente ağı, deneyimli kadrosu ve kalite standartlarına uygun başta Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa ve İtalya olmak üzere İskandinav Ülkeleri, Balkan Ülkeleri, tüm Avrupa Ülkeleri ithalat ve ihracat yüklemelerinde komple ve parsiyel hizmet sağlayan Unikar Nakliyat Lojistik, müşterilerine güvenilir hizmet ve zamanında teslimat ilkesi ile çalışmaktadır.

Karayolu Taşımacılığı Hizmetlerimiz;

• Komple İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu

• Düzenli Grupaj İhracat ve İthalat Yükleme Organizasyonu

• Gabari Dışı ve Proje Taşımalar

• Frigolu Taşımalar

• ADR’li yükler

• Transit Taşımalar

• Askılı Tekstil Ürünleri Taşımaları

• Kombine Taşımalar

Daha detaylı bilgi ve fiyat talepleriniz için bizi arayabilir veya Bilgi İstek formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Uluslararası standartlarda hizmet verebilmek için gerekli altyapıyı oluşturarak çalışmalarımızı modernize etmek ve hizmette kaliteyi standartlaştırmak. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmaları planlamak, sürekliliğini sağlamak ve müşteri mülkiyetini sorumlu olduğumuz süre içinde korumak amacıyla gereken önlemleri almak, sorumluluk bilinciyle, etkin iletişim içinde ekip olarak çalışan ve teknolojik destekten faydalanan personel yetiştirmek için eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına önem vermek. Hedeflerimize ulaşma yolunda planlı bir strateji ile sağlam adımlarla ilerlerken kaynaklarımızı etkin ve verimli şekilde kullanmak.

Unikar çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.
Unikar sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.