İntermodal

YETENEKLERİMİZ

Unikar sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir.

İNTERMODAL

Optimum süre, maksimum çevrecilik sloganı ile yola çıktığımız Intermodal Taşımacılık’ta zamanında teslim, düşük maliyet avantajlı, verimli ve çevre dostu lojistik gerçekleştiriyoruz.

Çıkışlarımız Pendik, Ambarlı, Mersin, Çeşme ve Halkalı olacak şekilde taşımacılık hizmeti verdiğimiz ülkeler;

Almanya, Belçika, Hollanda;

• Trieste – Duisburg direkt tren hattı kullanılarak Avusturya, • Halkalı – Wels direkt tren hattı ile kapıdan kapıya İtalya, • Pendik/Ambarlı/Mersin ve Çeşme çıkışı sonrasında Trieste den direkt kara yolu devam ederek Fransa üzerinden, • Tulun – Pendik Roro taşımacılığı alternatifleriyle yapılmaktadır.

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Uluslararası standartlarda hizmet verebilmek için gerekli altyapıyı oluşturarak çalışmalarımızı modernize etmek ve hizmette kaliteyi standartlaştırmak. Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik çalışmaları planlamak, sürekliliğini sağlamak ve müşteri mülkiyetini sorumlu olduğumuz süre içinde korumak amacıyla gereken önlemleri almak, sorumluluk bilinciyle, etkin iletişim içinde ekip olarak çalışan ve teknolojik destekten faydalanan personel yetiştirmek için eğitim ve bilinçlendirme çalışmalarına önem vermek. Hedeflerimize ulaşma yolunda planlı bir strateji ile sağlam adımlarla ilerlerken kaynaklarımızı etkin ve verimli şekilde kullanmak.

Unikar çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.
Unikar sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.