Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?
Unikar uzun yıllar nakliye sektorundeki deneyimleri sayesinde karayolu tasimacılında kiralık araç organizasyonları yapmaktadir. Bu hizmeti müşterilerine sağlarken, almış olduğu sorumluluğu çok büyük bir titizlikle yerine getirmektedir.Yalın bir model olan kara taşımacılığı, ürünlerin karayoluyla Unikar aktarma merkezlerine taşınması, buradan da yine karayoluyla hedeflenen noktalara ulaştırılması esasına dayanmaktadır. Bu taşımacılık modeli ile ithalat – ihracat sürecinde de ürünlerin karayoluyla aktarma merkezlerine toplanması ve konsolide edilerek yine karayoluyla istenilen noktalara teslim edilmesine olanak sağlanır.
Unikar’den Kıtalararası Akılcı Lojistik Çözümler Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Unikar, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle, geniş acente ağı ile yurtiçi ve yurtdışı birçok müşteriye, dünyanın her yerinde kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi sayesinde kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri sunabilmektedir.
Unikar’den Kıtalararası Akılcı Lojistik Çözümler Dünya ticaretinin % 80’inin denizyoluyla gerçekleştiği günümüzde Unikar, tüm dünyada söz sahibi armatörlerle yaptığı anlaşmalar, geniş acente ağı ve sahip olduğu FIATA, ITCO, UTIKAD üyelikleriyle dünya genelinde birçok müşteriye kıtalar arası akılcı lojistik çözümleri üretmektedir.Mevcut partnerlik anlaşmaları ve üyesi olduğu HTFN ve Conqueror global acenta ağları sayesinde Unikar dünyanın her yerinde kapıya teslim, gümrükleme ve dağıtım servisi sunabilmektedir.
Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini zamanında, istenilen şekilde karşılayabilmek için Unikar; kara taşımacılık çözümlerinde ürün hacmine göre komple ve parsiyel seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç duyulan tek bir siparişin taşınması olabileceği gibi, birden fazla siparişi içeren daha kompleks proje taşımaları da olabilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını anlayarak, taşıma sürecini en kullanışlı hale getiren esnek çözümleriyle UnikarLojistik, müşterileri için gereken yükleme alanını temin etmektedir.