Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Unikar Nakliyat, deneyimli ve dinamik kadrosuyla sektörde 2003 yılından itibaren faaliyet gösteren ve uluslararası hizmet veren nakliye ve lojistik şirketidir. Kurucusunun, sektörde 31 yıllık tecrübesiyle, firmaların beklentilerine uygun, hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet vermeyi temel amaç edinmiştir. Tüm Avrupa hattını kapsayan çalışma ağıyla hizmet kalitesi ve zamana göstermiş olduğu önem ile sektörde farklı bir saygınlığı hedeflemiştir.

Unikar Nakliyat, çalışmalarını müşteri odaklı sürdürmekte ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz, istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Unikar ve Uluslararası Taşımalar, şu beş ana alanda faaliyet göstermektedir:
- Yurtiçi Konteyner, Komple ve Parsiyel Taşımacılık
- Denizyolu ve Demiryolu Taşımacılık
- Havayolu Kargo Taşımacılığı
- Depolama ve stok yönetimi Hizmeti

YETENEKLERİMİZ

Karayolu Lojistik
Havayolu Lojistik
Denizyolu Lojistik
Konteyner Taşımacılık
Komple ve Parsiyel Taşımalar
Depolama Hizmetleri

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Vizyonumuz
Unikar sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.
Misyonumuz
Unikar çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.