Hizmetlerimiz> / Nakliye

Karayolu Taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

UNİKAR, ağırlıklı olarak Almanya, Hollanda, Belçika, Fransa, İtalya, Polonya, Çek Cumhuriyeti, İngiltere, Danimarka, İsveç ve İspanya olmak üzere Tüm Avrupa, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerine nakliye hizmeti vermektedir.
Havayolu Taşımacılığı

Havayolu Taşımacılığı

UNİKAR, müşteri ihtiyacına uygun olarak ekonomik çözümleri ile havayolu taşımacılığı organizasyonu yapmaktadır.

 

Tüm ithalat ve ihracat sektörlerine hizmet vermekte olan hava kargo departmanımız tam vaktinde teslimat yapabilmek için gelişmiş acenta ağını kullanmaktadır. Deneyimli satış ve operasyon çalışma grupları ve seçkin havayolu şirketleriyle yapılan anlaşmalar sayesinde taşımalarda yer ve fiyat avantajı sağlanmaktadır. Tek bir koliden 120 tonluk bir makineye kadar tüm yüklerin aynı hassasiyet ve anlayış içinde gönderilmesi için tüm teknolojik ve insan kaynağı altyapısını hizmetinize sunmaktadır.
Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı UNİKAR, konteyner hat operatörleri ile yapılan uzun dönemli anlaşmalar, zengin müşteri portföyünün sağladığı satınalma gücü ve güçlü acente ağı ile "kapıdan kapıya" ve "tek muhatap" prensibi ile uluslararası konteyner (Komple ve parsiyel) forwarding hizmeti vermektedir.
Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu Taşımacılığı

Avrupa, BDT ve Ortadoğu ülkelerine yönelik yüksek tonajlı yükleriniz için demiryolu taşıma hizmetini sunmaktayız.

<< Hizmetler sayfasına dön