Hakkımızda

Hakkımızda Unikar Ağırlıklı olarak Almanya,Hollanda,Belçika, Fransa ve İtalya olmak üzere Tüm Avrupa, Balkanlar ve Türki Cumhuriyetlerine karayolu taşımacılığı yapan bir nakliye ve lojistik kuruluşudur. Sektörde 26 yıllık tecrübesi (sektörde bilinen firmalarda yöneticilik yaptıktan sonra 2003 yılında Unikar kurulmuştur) olan şirket kurucusunun önderliğindeki uzman personeliyle sistemli ve sağlam bir nakliye organizasyonu sunmaktadır.

Unikar olarak amacımız çalışmış olduğumuz firmaların dış ticaret işlemlerindeki iş yükünü azaltmak, müşterilerimiz ve iş ortaklarımızın ekstra zaman kazanmalarını sağlamaktır.

Unikar, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla en büyük yatırımı müşterilerine yapmıştır. Kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak gereksinimleri önceden belirler ve sorunlar karşısında hızlı ve pratik çözümler sağlarız.

Unikar, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için, konusunda eğitimli uzman kadrosu ve gerekli olan teknolojik alt yapısı ile müşterilerinin beklenti ve gereksinimlerine uygun çözümler sunar.